Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Близько 2 тисяч педагогічних працівників Житомирщини долучаться до інноваційної освітньої ініціативи «Спільно до навчання»

20 Вересня 2022 • 15:16

Кіл-сть переглядів: 237

У межах реалізації проєкту ЮНІСЕФ «Спільно до навчання» в Житомирській області громадська організація «In Touch Ukraine Foundation» оголошує старт інноваційної освітньої ініціативи.

 

Масштабна освітня програма від ЮНІСЕФ передбачає широкий спектр освітніх заходів, спрямованих на те, щоб діти змогли надолужити освітні можливості, втрачені через війну. Насамперед, це розробка навчальних курсів для педагогів та психологів щодо інноваційних методик навчання за напрямами:

 

цифрові інструменти для змішаної форми навчання у школах;

 

фасилітація в освітньому процесі;

 

корекція посттравматичного стресового розладу у дітей;

 

навчання з попередження ризиків від вибухонебезпечних предметів (EORE) за стандартами ЮНІСЕФ.

 

Як розповіла в.о. директора Установи «Агенція регіонального розвитку Житомирської області» Маргарита Сіранчук, навчальні курси мають охопити 1 710 вчителів та 270 психологів Житомирщини.

 

Програма передбачає також фінансове стимулювання педагогів, які впроваджуватимуть нові методики, гуманітарну допомогу школам, технічне забезпечення, зокрема для укриттів, та надання закладам освіти навчально-ігрових наборів.

 

Одним із пріоритетів проєкту є покращення доступу дітей до якісної освіти у громадах області, де є проблеми з освітніми послугами.

 

В межах програми «Back to Learning Together» планується створення 10 освітніх хабів у регіональних громадах та 4 мобільних команд у складі педагогів та психологів, які надаватимуть освітню та психологічну підтримку дітям на місцях.

 

Загалом, програма «Back to Learning Together» має на меті забезпечити якісні освітні та психологічні послуги для 80 тис. дітей Житомирської області.

 

До участі в ініціативі запрошуються прогресивні та амбітні педагоги та психологи Житомирщини, які прагнуть втілювати інноваційні підходи до навчання.

 

Щоб стати учасником наймасштабнішої освітньої програми ЮНІСЕФ в Житомирській області, необхідно заповнити коротку анкету за посиланням: https://cutt.ly/KVhwGNA.

 

Детальніше дізнатися про проєкт можна на офіційному сайті: https://www.intouchukraine.com/.

 

Нагадаємо, що начальник Житомирської ОВА Віталій Бунечко подякував команді ЮНІСЕФ за всебічну допомогу Житомирщині.

Версія для друку