Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Брифінг заступника голови ОДА Віктора Градівського щодо ситуації захворюваності на коронавірус в Житомирській області

03 Квітня 2020 • 14:55

Кіл-сть переглядів: 173

На Житомирщині за минулу добу ситуація щодо захворюваності на коронавірус залишається незмінною.

 

Про це та про епідеміологічну ситуацію на території Житомирської області щодо COVID-19 йшлося під час брифінгу заступника голови ОДА Віктора Градівського та начальника управління охорони здоров’я ОДА Миколи Суслика сьогодні, 3 квітня.

 

“На данний момент ситуація щодо захворюваності на коронавірус у Житомирській області залишається незмінною. Всього 6 випадків захворювання, 1 з яких на жаль летальний. Лабораторним центром на даний час опрацьовується 16 зразків, один з яких повторний,” — зазначив Віктор Градівський.

 

Начальник управління охорони здоров’я ОДА Микола Суслик додав, що всі пацієнти, у яких виявлено COVID-19, спостерігаються та їм надається необхідне лікування.

 

Зверніть увагу! Щоденні брифінги керівництва області щодо ситуації з коронавірусною інфекцією на Житомирщині проходитимуть у новому форматі – лише в онлайн-трансляції. Кожен житель області може переглянути в режимі реального часу брифінг та поставити питання на сторінці Житомирської ОДА у Фейсбуці.

 

Представники засобів масової інформації області можуть підготувати питання до керівництва ОДА щодо ситуації з коронавірусом і надіслати їх до 12.00 кожного дня за такими номерами телефонів: (067) 923-88-11(067) 339-23-84. Керівництво області надасть відповіді під час щоденного онлайн-брифінгу.

 

 

 

Версія для друку