Через циклон на Житомирщині всі служби працюють в оперативному режимі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/shtab_8.jpg)
06 Січня 2017 • 11:47
Кіл-сть переглядів: 645
Сьогодні, 6 січня, у зв’язку з погіршенням погодних умов у режимі відеоконференції відбулося засідання міжвідомчого оперативного штабу Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ Геннадія Зубка.
У засіданні взяли участь голова Житомирської ОДА Ігор Гундич, керівництво Управління ДСНС в області, члени оперативного штабу обласної комісії.
Геннадій Зубко наголосив, що головне завдання оперативних штабів в умовах різкого ускладнення погодних умов в Україні – це забезпечення безпеки людей.
«У таких умовах оперативні штаби мають працювати цілодобово. Головне – забезпечення безпеки громадян, громадського порядку, роботи транспорту, контроль за пожежною ситуацією, надання вчасної медичної допомоги. Всі служби повинні працювати в сервісному режимі, надаючи допомогу і попереджуючи загрози, які можуть виникнути при надзвичайних ситуаціях. Облдержадміністрації мають забезпечити максимальну координацію роботи всіх служб – ДСНС, Мінінфраструктури, Міненерговугілля, Нацполіції, Укравтодору та інших. Це персональна відповідальність керівників областей», – зазначив Віце-прем’єр-міністра України.
Упродовж 4-6 січня рятувальники витягли із снігових заметів 140 автомобілів, у яких перебувало 190 людей. В областях працює понад 3500 пунктів обігріву, у яких отримали допомогу більше 20 тисяч громадян. Служба порятунку розгорнула понад 100 мобільних пунктів.
Рятувальники закликають громадян не виїжджати на автомобілях у далеку дорогу. Якщо ж така необхідність є – брати з собою запас палива, термос з гарячим чаєм, теплий одяг та повністю заряджений мобільний телефон.
На Житомирщині всі служби працюють в оперативному режимі, розгорнуто пункти обігріву, техніка готова до швидкого реагування.
Не забувайте правила перебування на вулиці у морозну погоду та бережіть своє житло під час обігріву.