Денис Шмигаль: Наше завдання — застосовувати найкращі технології та процеси переробки в АПК
11 Серпня 2020 • 17:08
Кіл-сть переглядів: 132
Україна повинна бути не лише постачальником сировини за кордон, але й застосовувати найкращі наукові технології та процеси переробки в агропромисловому комплексі, щоб додана вартість і робочі місця залишались у державі.
Про це заявив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль під час відкриття виставки «АГРО-2020» 11 серпня. Участь у заході також узяв Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко.
Глава Уряду подякував представникам аграрної галузі за те, що в період коронакризи вони залишаються «островом стабільності, на який спирається економіка, наші сім’ї, колективи й держава загалом». Він додав, що Україна посідає лідерські позиції у світі в агропромисловому секторі, а тому Уряд приділяє велику увагу розвитку галузі.
«Основні напрямки — це реформування земельних відносин, державні програми підтримки малого підприємництва в агропромисловому комплексі, малого фермерства, програми розвитку переробки та багато іншого», — зазначив Денис Шмигаль.
Прем’єр-міністр підкреслив, що представники АПК мають відчувати підтримку з боку держави. А тому виставка є гарним майданчиком для спільного діалогу.
Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Ігор Петрашко зауважив, що за останні два десятиліття Україна значно наростила експорт сільськогосподарської сировини.
«На цьому ми не збираємося зупинятися. Цього року на підтримку галузі виділено 4 млрд грн. За попередні місяці разом з асоціаціями ми напрацювали багато пропозицій щодо державної підтримки в 2021 році. Тож закликаємо долучатися до активних дискусій і надавати ще пропозиції», — наголосив Ігор Петрашко.
Довідково. Виставка «АГРО-2020» — найбільша агропромислова виставка в Україні та Східній Європі, виступає ефективною платформою для вдосконалення виробництва, впровадження інновацій, презентацій новинок в усіх сферах АПК України, діловим заходом, що відкрив можливості для співпраці з країнами – лідерами світового аграрного сектору, а також унікальною нагодою для діалогу між приватним бізнесом і державою, асоціаціями та іноземними представниками.
Особлива увага приділяється: новинкам сільськогосподарської техніки та устаткуванню, високопродуктивним породам свійських тварин, сучасним агротехнологіям для всіх галузей сільського господарства.