Депутати гуманітарної комісії погодили збільшення розміру виплати премії ім. Лесі Українки у 2 рази
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_07/630_360_1517926619-9425.jpg)
18 Липня 2018 • 11:42
Кіл-сть переглядів: 339
Депутати постійної комісії з гуманітарних питань погодили питання щодо збільшення розміру виплати обласної літературно-мистецької премії ім. Лесі Українки з 10 тис. грн до 20 тис. грн.
Засідання комісії відбулося сьогодні, 18 липня.
Премія ім. Лесі Українки присуджується у 4-х номінаціях:
- література;
- образотворче мистецтво;
- музична культура та виконавська майстерність;
- дослідження і пропаганда творчої спадщини Лесі Українки.
Якщо раніше розмір виплати премії планували збільшити до 10 тис. грн на 4 номінантів, то проект рішення передбачає встановити розмір виплати 20 тис. грн, тобто по 5 тис. грн для кожного номінанта.
Конкурс на премію ім. Лесі Українки проводиться щороку. Дипломи і грошові нагороди вручаються під час проведення Міжнародного дітературно-мистецького свята «Лесині джерела» у м. Новоград-Волинський.