Депутати визначилися щодо земель для будівництва Північного обходу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/DSC_1258.jpg)
20 Лютого 2017 • 11:20
Кіл-сть переглядів: 598
Земельні ділянки, необхідні для будівництва Північного обходу, планують передати у постійне користування Службі автомобільних доріг у Житомирській області.
Це рішення сьогодні, 20 лютого, погодили депутати обласної ради на засіданні постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності.
Будівництво Північного обходу на М-06/Е40 Київ-Чоп анонсував на своїй прес-конференції голова ОДА Ігор Гундич. Проектом передбачено реконструкцію 22 кілометрів житомирської об’їзної М-06/Е40 Київ-Чоп з будівництвом двох додаткових смуг руху, двох нових розв’язок, модернізацією ще чотирьох розв’язок, реконструкцією трьох мостів над залізничними шляхами.
Загалом на засіданні депутати розглянули більше 30 питань.
Серед них: встановлення персональної стипендії народному художнику України Юрію Камишному, надання допомоги для проведення лікування та реабілітації важкохворих учасників АТО, погодження штатної чисельності комунальних установ, встановлення Єдиного дня депутата у третю середу кожного місяця та ін.
Нагадуємо, що чергова сесія обласної ради відбудеться 23 лютого о 10.00 год.