#Децентралізація: бізнес області сплатив 883 мільйони гривень єдиного податку
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2021/09/nadhodzhennya.jpg)
14 Вересня 2023 • 14:07
Кіл-сть переглядів: 319
За інформацією ГУ ДПС у Житомирській області, суб’єкти господарювання Житомирщини, які перебувають на спрощеній системі оподаткування, упродовж січня-серпня поточного року сплатили до місцевих бюджетів області 883,0 млн гривень єдиного податку.
Значна частка надходжень – 610,4 млн гривень – це внесок фізичних осіб – підприємців. В свою чергу, юридичні особи перерахували до бюджетів громад 156,7 млн гривень, а сільськогосподарські товаровиробники – 115,9 млн гривень податку.
Дякуємо платникам, які сумлінно сплачують податки та підтримують місцеві громади!