Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#Децентралізація: До уваги громад Житомирщини – партнерок проєкту USAID «ГОВЕРЛА»! 11 жовтня відбудеться зустріч громадських активістів. РЕЄСТРАЦІЯ

27 Вересня 2022 • 10:03

Кіл-сть переглядів: 171

Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» запрошує представників та представниць громадських організацій, ініціативних груп та громадських рад з громад-партнерок у Житомирській, Рівненській, Закарпатській та Одеській областях на ЗбіГОвисько.

 

ЗбіГОвиська – неформальні зустрічі, під час яких буде багато часу, щоб розповісти про можливості співпраці в рамках Проєкту USAID «ГОВЕРЛА», поговорити про потреби громадського сектору в громадах, поділитися досвідом учасників та учасниць. Ми вважаємо, що через великі виклики війни, які переживає вся країна останні місяці, такий простір для розмови є дуже потрібним.

 

Організатори чекають на людей, які мають досвід діяльності, пов’язаної з громадською участю, а також тих, хто робить перші кроки на цьому шляху, хто готовий активно працювати для розвитку своїх громад та залучати до цього інших.

 

ЗбіГОвиська зберуться за графіком:

 

Житомир – 11 жовтня

Рівне – 13 жовтня

Ужгород – 18 жовтня

Одеса (онлайн) – 20 жовтня

 

Орієнтовний час вокршопів з 10.00 до 17.00. Детальна програма та інформація про місце проведення буде надіслана зареєстрованим учасникам/цям.

 

Зареєструватися на зустріч можна за посиланням https://forms.gle/uM3QGM62PQaofQeA8

 

Реєстрація відкрита до кінця дня 05 жовтня.

 

Роз’яснення експертів щодо планування доходів та видатків місцевих бюджетів громад на 2023 рік дивіться ТУТ.

 

Версія для друку