Децентралізація – початок твого майбутнього!
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/1-ukraine-puzzle-flag_37349847.jpg)
23 Грудня 2016 • 14:55
Кіл-сть переглядів: 552
Децентралізація – це та реформа, результати якої ми бачимо вже через рік.
«Об’єднані територіальні громади стали сьогодні самодостатніми, збільшивши власні бюджети та надходження майже у 3,5 рази. Відремонтовані садочки, школи, ФАПи, ЦНАПи, дороги – це те, що ми бачимо в громадах, які об’єдналися», – зазначив голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич.
Не залишайтеся в минулому – об’єднуйтесь у сильні й спроможні громади!