Діти з Житомирщини отримали позитивні емоції від концерту Тіни Кароль
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_11/23167913_442465836147821_39098119741098754_n_(1).jpg)
03 Листопада 2017 • 14:48
Кіл-сть переглядів: 584
Більше 100 дітей з Житомирщини стали учасниками та глядачами благодійного концерту Тіни Кароль у Києві.
За сприяння Благодійного Фонду Порошенка діти учасників АТО, вихованці шкіл-інтернатів та діти-сироти відвідали концерт народної артистки України вчора, 2 листопада.
Всі діти отримали масу неймовірних позитивних емоцій від концерту та виконували разом з Тіною Кароль всім відомі пісні. Додому повернулись радісними та щасливими.
За словами співачки, цей концерт вона вирішила оголосити благодійним в знак подяки, на знак любові і довіри. Вся команда, весь колектив, Палац «Україна», технічні служби відпрацювали його даром, щоб втілити мрію тих, хто дійсно цього потребує.
На концерті побували діти з Житомирського, Брусилівського, Коростишівського, Радомишльського районів та м. Житомир.