Для пам’ятника Героям Небесної Сотні вже встановили кріплення. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_09/DSC_0425.jpg)
11 Серпня 2017 • 11:48
Кіл-сть переглядів: 465
Для пам’ятника Героям Небесної Сотні вже встановили металічні рами – кріплення для триптиху, висота якого близько 8 метрів (два поверхи фасаду будівлі).
Про це сьогодні, 11 серпня, сказав представник технадзору Олексій Суксов.
«Встановлені металічні рами для кріплення триптиху. Потім буде процес його монтування. Також наразі проходять роботи з благоустрою території та підготовчі роботи для встановлення скульптури», – сказав Олексій Суксов.
Вночі композиція підсвічуватиметься.
Нагадаємо, що Ігор Гундич показав, як виглядатиме майбутній пам’ятник.