Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Для жителів Житомирщини на фестивалі театру ляльок у Німеччині було зібрано гуманітарну допомогу на суму близько 1500 євро

28 Вересня 2022 • 15:16

Кіл-сть переглядів: 133

Про це повідомляє Управління культури та туризму Житомирської ОВА.

 

Відомий житомирський лялькар Сергій Соловйов взяв участь у міжнародному фестивалі театрів ляльок, організованого UNIMA Німеччини (місто Нордхейм театр Der Naht). Головною темою професійного симпозіуму стало вторгнення росії в Україну.

 

Як розповідає пан Сергій, перш за все відбулася зустріч із бургомістром Гільден, представниками місцевого парламенту і міністерства культури щодо залучення до збору гуманітарної допомоги на виступах і розробки планів на майбутні проєкти.

 

Виступи акторів Театру-студії ляльок-маріонеток “Комплімент” Сергія Соловйова, Тетяни Ковальчук та Анастасії Соловйової по збору гуманітарної підтримки для України, зокрема відбулися в Нордхеймі, Гільдені перед представниками 7 країн світу, української діаспори і біженцями з України.

 

Так, загалом за час виступів була зібрана гуманітарна допомога на приблизну суму 1500€ та передана ГО «Волонтерський Штаб Житомира», а саме: апарат для вентиляції легень, мобільний кисневий концентратор, компресійні накладки і перев’язувальні матеріали, медикаменти, засоби гігієни, чоловіча білизна, допоміжні медичні засоби.

 

Також житомирські лялькарі взяли участь у сумісних (Україна, Німеччина, Франція, США, Африка) творчих майстеркласах на фестивалі, результатом яких став етюд “Історія одного кохання” – хореографічна розповідь про війну і розлуку родини.

 

Крім того, під час театрального вечора проходили особисті консультації та бесіди про війну в Україні, в яких умовах доводиться працювати театрам і закладам мистецтва.

 

Нагадаємо, що Віталій Бунечко долучився до Першого регіонального форуму, що присвячений відновленню постраждалих внаслідок російської агресії територій Житомирщини.

 

Версія для друку