До 100-річчя УНР у краєзнавчому музеї відкриють виставку унікальних документів і фото
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_01/26730960_1239883986144309_5505722928653305023_n.jpg)
17 Січня 2018 • 12:49
Кіл-сть переглядів: 326
В рамках відзначення Дня Соборності у Житомирському обласному краєзнавчому музеї відкриється виставка «100 років боротьби: Українська революція 1917-1921».
Відкриття відбудеться о 12.00 год. у понеділок, 22 січня.
Експозиція з 20 банерів присвячена 100-річчю проголошення Української Народної Республіки. В дизайні експозиції задіяно більш, ніж 250 унікальних документів та фотографій.
Завдяки інсталяції відвідувачі зможуть перенестися в минуле століття та ознайомитися, як з весни 1917 року відбувалося становлення української держави. Банери знайомлять із розбудовою державного устрою, роботою урядових організацій, процесом введення української грошової одиниці, функціонуванням церкви, розвитком власного війська і флоту, освіти й культури.
Інсталяція в простій та цікавій формі розповідає про події Української революції. Вхід вільний.
Нагадаємо, що 22 січня сотні житомирян утворять ланцюг єдності та спільно виконають Гімн України. З детальною програмою відзначення Дня Соборності у Житомирі можна ознайомитись ТУТ.