До кінця дня в місті Малині буде відновлено газопостачання
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/IMG_0395.jpg)
24 Березня 2017 • 13:38
Кіл-сть переглядів: 475
У місті Малині припинено подачу палива котельням тепломереж міста. Найбільш оптимальний вихід з цієї ситуації – рекомендувати ПАТ «Житомиргаз» до кінця дня відновити газопостачання.
Відповідне рішення прийняли сьогодні, 24 березня, на черговому засіданні обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.
«Найбільш оптимальними будуть наступні рішення – рекомендувати ПАТ «Житомиргаз» до кінця сьогоднішнього дня відновити газопостачання, а Малинській міській раді спільно із комунальним підприємством вирішити питання щодо затвердження номінацій до 10 квітня», – сказав на засіданні заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Олексій Ясюнецький.
Нагадаємо, що обласне управління ДСНС готує пропозиції для громад щодо створення пунктів пожежної охорони.