Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

До Житомирщини прибув десятий потяг з евакуйованими жителями Донеччини

25 Травня 2023 • 14:09

Кіл-сть переглядів: 457

Сьогодні в ранці, 25 травня, до міста Бердичів прибув десятий евакуаційний потяг. На ньому прибули понад 20 людей з районів бойових дій на Донеччині. Серед переселенців 11 дітей.

 

Розмістять внутрішньо переміщених осіб в Житомирському та Бердичівському районах. Серед евакуйованих багатодітна сім’я, а саме мама та 6 дітей будуть поселені в Романівський освітній заклад . Для них облаштували гарні та зручні кімнати, щоб вони могли себе відчувати, як дома. Ще одна родина з двома дітьми проживатиме в місті Овручі.

 

Троє людей перебуватимуть в приміщенні закладу культури Тетерівської громади та ще троє людей поїдуть в село Зарічани Житомирського району. Одну сім’ю родичі забрали до себе у місто.

 

Допомогу вже отримали 20 переселенців.

 

Громади Житомирщини, разом з Житомирською ОВА продовжують працювати над потребами переселенців, щоб вони могли розпочати нове життя в новому місці.

 

Безплатна евакуація жителів Донецької області до територіальних громад Житомирщини триває з 18 квітня. Рейси спеціального евакуаційного потяга здійснюються один раз на чотири дні.

 

Нагадаємо, що на Житомирщині знайшли прихисток майже 65 тисяч переселенців.

 

Версія для друку