Долучайтеся до вебінару “Небесна Сотня: Герої Майдану — Герої війни”
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/02/331767908_1140400839977070_3748167554694594901_n.jpg)
17 Лютого 2023 • 12:55
Кіл-сть переглядів: 579
20 лютого Україна вшановуватиме пам’ять Героїв Небесної Сотні — українців, які змінили перебіг історії нашої держави.
Небесна Сотня — це перші Герої російсько-української війни початку ХХІ століття. Подвиг людей, які пожертвували своїм життям за наше майбутнє, є для українців прикладом патріотизму та надихає сучасних захисників України мужньо відстоювати незалежність своєї держави.
Так, Управлінням національно-патріотичного виховання, молоді та спорту Житомирської ОВА спільно з Національним меморіальним комплексом Героїв Небесної Сотні-Музеєм Революції Гідності проводитиметься вебінар “Небесна Сотня: Герої Майдану — Герої війни”.
Зустріч відбудеться 20 лютого о 15:00 на платформі Google Meet за посиланням.
Нагадаємо, що серед Героїв Небесної Сотні – четверо з Житомирщини.