Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Долучайтеся до Всеукраїнського конкурсу малюнків та фотографій з нагоди 30-ї річниці Незалежності України

19 Липня 2021 • 12:57

Кіл-сть переглядів: 544

Благодійний фонд «Об’єднання світових культур», Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення, Українська молодіжна правнича асамблея та Українська асоціація підтримки творчої молоді запрошують взяти участь у Всеукраїнському конкурсі малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», який приурочений до 30-ї річниці Незалежності України.

 

Конкурс започатковано з метою культурно-освітнього розвитку та формування у дітей і підлітків національної ідентичності, патріотичного виховання, а також соціальної підтримки талановитої молоді, сприяння їх самореалізації та творчому розвитку, активного залучення її до соціально-важливої діяльності.

 

До участі у Конкурсі запрошуються діти віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

 

Конкурс проводиться за двома категоріями – фотографія та малюнок, авторами яких можуть були лише учасники конкурсу.

 

Номінації у категорії «Фотографія» (за тематикою, без вікового розподілу):

 

українські традиції (на фото мають бути відображені традиції вашої родини чи громади, навчального закладу, гуртка тощо);

 

визначні місця моєї малої Батьківщини (на фото мають бути відображені місця (природа чи архітектура), які є візитівкою села, селища, міста, району чи області, в якій Ви мешкаєте).

 

Номінації у категорії «Малюнок» (за віком):

 

перша молодша група, індивідуальна робота (від 3 до 5 років);

 

перша молодша група, колективна робота (від 3 до 5 років);

 

друга молодша група, індивідуальна робота (від 6 до 10 років);

 

друга молодша група, колективна робота (від 6 до 10 років);

 

середня група, індивідуальна робота (від 11 до 14 років);

 

середня група, колективна робота (від 11 до 14 років);

 

старша група, індивідуальна робота (від 15 до 18 років);

 

старша група, колективна робота (від 15 до 18 років).

 

Колективною вважається робота, яку виконано не більше, ніж 3 особами.

 

Конкурсні роботи повинні бути пов’язані з загальною тематикою конкурсу: виконуються в довільній графічній чи живописній техніці (олівці, фломастери, фарби, авторська техніка) на форматі А4 чи А3.

 

Малюнки можуть бути виконані у форматі міні-коміксу чи «мему» (гумористичні зображення, в яких знакові елементи співіснують з текстовими елементами).

 

За бажанням конкурсант разом із роботою може надіслати на зазначену електронну адресу відео до 1 хвилини з власною розповіддю на тему: «Що для мене Україна», яке буде використане при створенні загального відеосюжету про конкурс та буде демонструватися під час виставки робіт.

 

Конкурсна робота (у відсканованому форматі JPEG) разом із заявкою із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові конкурсанта, дати народження, контактного телефону, електронної адреси, місця проживання, контактної інформації законних представників, назви номінації, назви конкурсної роботи та короткого описання зображеного на малюнку чи фото подається до організаційного комітету, шляхом направлення відповідного листа на електрону адресу uwcfua@gmail.com (в темі листа потрібно обов’язково зазначити – «Що для мене Україна») до 13 серпня 2021 року включно.

 

Кожен учасник може подати для участі в Конкурсі не більше 3 конкурсних робіт в рамках однієї чи декількох обраних номінацій.

 

Щоб конкурсний малюнок чи фотографія взяли участь у виставці робіт, його оригінал необхідно завчасно надіслати Укрпоштою за адресою: 02147, м. Київ, а/с 34, отримувач: УКЦППОН.

 

З положенням про конкурс можна ознайомитися ТУТ.

 

Якщо Ви бажаєте відправити роботу за допомогою «Нової пошти», іншої служби доставки чи особисто доставити роботу організаторам конкурсу — потрібно звернутися в індивідуальних повідомленнях на Facebook-сторінку організаторів: https://www.facebook.com/uwcfoundation.

 

Переможці конкурсу будуть оголошені під час Творчого фестивалю «З Україною в серці», що відбудеться в м. Київ під час святкових заходів з нагоди Дня Незалежності України. Крім того, на зазначеному фестивалі буде організована виставка робіт учасників конкурсу.

 

Довідково: У 2020 році Всеукраїнський конкурс малюнків та фотографій «Що для мене Україна?», приурочений до Дня Незалежності України, відбувся вперше й одразу зібрав 6 826 робіт від 3 462 учасників – дітей віком від 3 до 18 років з України та української діаспори різних країн світу.

 

В Україні найактивнішими стали Дніпропетровська, Донецька, Запорізька, Луганська, Одеська, Полтавська, Харківська, Черкаська, Чернівецька області та місто Київ, а переважну кількість робіт надіслали діти із сільської місцевості. Серед української діаспори найактивнішими стали жителі Австралії, Австрії, Естонії, Казахстану, Киргизстану, Кіпру, Німеччини, Норвегії, Польщі, Туреччини, Швеції та Швейцарії.

Версія для друку