Долучись до розвитку малого та середнього бізнесу в області
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_02/objednannja-710x434.jpg)
29 Лютого 2016 • 15:29
Кіл-сть переглядів: 652
Департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва ОДА запрошує до співпраці суб’єктів малого і середнього підприємництва, громадські організації та об’єднання підприємців.
В рамках реалізації заходів Комплексної програми розвитку малого і середнього підприємництва в Житомирській області на 2015-2016 роки пропонується розробити та подати проекти, спрямовані на створення сприятливих умов для розвитку малого і середнього підприємництва, забезпечення його конкурентоспроможності, підвищення ролі у вирішенні завдань соціально-економічного розвитку області, навчання незайнятого населення основам підприємництва, у тому числі військовослужбовців, звільнених у запас (учасників АТО), жінок, залучення до підприємницької діяльності молоді тощо.
Комплексну програму розвитку малого і середнього підприємництва в Житомирській області на 2015-2016 роки можна переглянути тут.
При відборі для фінансування проектів будуть враховуватися:
- соціальна орієнтованість проекту;
- економічна ефективність;
- інноваційна складова;
- відповідність заходам Комплексної програми.
Розроблені проекти надавати в паперовому вигляді на адресу: 10014, м. Житомир вул. Мала Бердичівська, 25 (департамент економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації) та в електронному вигляді: rynok_zt@ukr.net.