Допомога з Мадриду дітям загиблих учасників АТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_04/IMG_1287.jpg)
06 Квітня 2016 • 14:36
Кіл-сть переглядів: 502
Сьогодні, 6 квітня, разом із іншими волонтерами та громадською організацією «Повітряний патруль» пані Марія дарували діточкам приємні подарунки.
Волонтерка Марія Колесник (Довгалюк) народилася у Володарсько-Волинському районі, але зараз проживає у місті Мадрид, Іспанія.
«Коли розпочався «майдан», то багато моїх українських друзів брали участь у революційних подіях. Я теж не могла на це спокійно дивитися, на ті події, що відбувалися, і почала допомагати нашим українцям чим могла. Я приїжджаю три рази на рік в Україну. Зараз я привезла із собою подарунки для дітей загиблих учасників АТО», – поділилася пані Марія. –Ми всі маємо піклуватися про цих діток і пам’ятати про подвиг, який зробили їхні татусі», – сказала вона.
Також пані Марія закликає усіх українців бути небайдужими до чужого горя та починати допомагати з маленького: «Все що ви робите, усі ваші справи, повернуться обов’язково до вас. Тому робіть тільки добро та допомагайте усім».