Дорожники виконали дедлайн голови ОДА – відновили рух транспорту по мосту на трасі Н-03
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/P1260382.jpg)
29 Листопада 2016 • 14:35
Кіл-сть переглядів: 791
Згідно дедлайну голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича, підрядники мали виконати ремонт мосту на трасі Н-03 та забезпечити проїзд автотранспорту до 1 грудня 2016 року.
Рух транспорту через міст біля с. Карвинівка Романівського району, що розташований на трасі Н-03 Житомир-Чернівці, було частково відновлено минулого тижня. А сьогодні, 29 листопада, дорожниками забезпечено безперебійний рух транспорту через об’єкт.
Підрядник ТОВ «Євро Плюс Буд» виконав завдання та завершив основні ремонтні роботи на об’єкті, необхідні для відкриття руху: облаштовано фундамент мосту та металеву гофровану конструкцію, влаштовано монолітну плиту та асфальтобетонне покриття, встановлено перильну і бар’єрну огорожу.
За інформацією Служби автомобільних доріг у Житомирській області роботи з середнього поточного ремонту мосту біля с. Карвинівка все ще тривають. Продовжуються роботи з укріплення бетонною сумішшю відкосів. Проте це не є перешкодою для безпечного та безперебійного руху транспорту.
З державного бюджету для ремонту об’єкту виділено 1,7 млн грн.