Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Дружин та матерів учасників АТО запрошують до участі в тренінгах із фінансової грамотності

06 Березня 2015 • 09:53

Кіл-сть переглядів: 578

На теренах Житомирщини працює програма «Розширення підприємницьких та лідерських можливостей для жінок», що впроваджується Українським жіночим фондом. Регіональним партнером у реалізації ініціативи є обласна молодіжна громадська організація «Паритет».

 

Загалом програма реалізовуватиметься з лютого по листопад 2015 року в 7 областях України і складається з проведення тренінгів із фінансової грамотності для чітко визначеної цільової аудиторії – жінок, які опинилися в скрутних життєвих обставинах, а саме: дружини та матері учасників АТО, внутрішньо переміщені жінки зі східних регіонів України, жінки, які проживають в сільській місцевості, багатодітні, одинокі матері, вдови, сироти, жінки з обмеженими можливостями, пенсіонери. Навчання є безкоштовним і передбачає 4 модулі з питань фінансової і правової грамотності та особистої ефективності: «Як ефективно управляти власними фінансами», «Як збільшити свої доходи та досягти фінансової впевненості», «Як розпочати власний бізнес», «Жіноче лідерство на користь громади».

 

Учасниці матимуть можливість оволодіти фінансовою грамотністю (базові навички управління власними коштами та користування фінансовими послугами, зокрема, ведення сімейного бюджету, користування банківськими картами, вибір якісних фінансових послуг, оформлення заявки на отримання кредиту), правовою грамотністю (базові знання сімейного, трудового права, законодавства щодо захисту прав споживачів тощо), а також основами особистої ефективності і лідерства (планування та досягнення поставлених цілей, управління часом, навички ефективної комунікації, само презентації, пошук роботи тощо).

 

Учасниці тренінгів забезпечуються безкоштовним харчуванням і роздатковими матеріалами. Наразі триває процес формування груп. Усіх зацікавлених за додатковою інформацією просять звертатися до голови ради ЖОМГО «Паритет» Наталії Тарасенко, тел. 097-521-41-29, 093-513-21-94.

 

Прес-служба облдержадміністрації

Версія для друку