Епідемічний поріг захворюваності на грип та ГРВІ в області не перевищено
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_10/271015 01 gripp.jpg)
27 Жовтня 2015 • 16:09
Кіл-сть переглядів: 700
В області спостерігається сезонний підйом захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. З початку жовтня санепідслужба області проводить щотижневий моніторинг захворюваності на грип та ГРВІ. З метою своєчасного вжиття обмежувальних заходів (призупинення навчання в загальноосвітніх закладах) проводиться контроль за станом захворюваності в порівнянні з епідемічними порогами захворюваності.
Протягом жовтня перевищення епідемічних порогів не зареєстровано. Показники захворюваності на 30-37% нижчі за показник епідемічного порогу.
За останній тиждень в області зареєстровано 5079 хворих, з них – 3555 дітей. Госпіталізовано 212 хворих. В переважній більшості захворювання були викликані вірусом парагрипу та аденовірусами.
В цілому епідемічна ситуація щодо захворюваності на грип та ГРВІ в Житомирській області відповідає середньорічному рівню для відповідної пори року.
Щотижневий моніторинг за станом захворюваності населення на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції триває.