ФК «Полісся» отримав довгоочікувану перемогу: 2 голи у ворота «Поділля»
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/polissia1.jpg)
30 Серпня 2017 • 17:00
Кіл-сть переглядів: 377
Житомирський футбольний клуб «Полісся» здобув перемогу у матчі з ФК «Поділля» у Хмельницькому.
Матч відбувся сьогодні, 30 серпня.
Житомиряни розгромили «Поділля» з рахунком 2:0.
Вболівав за «Полісся» і голова Житомирської ОДА Ігор Гундич.
«Так! Перемога ФК «Полісся» – наша перемога! Не опустили руки, зібралися з силами – і виграли матч. І це при тому, що закінчували матч вдесятьох! Спрацювали ті, на кого і робили акцент. Хлопці, так тримати! Чекаю і від інших віддачі на 200%. Зараз головне – не розслаблятися, не ловити зірок, а важко працювати. І буде той результат, який заслуговує легенда житомирського футболу ФК «Полісся». Дякую тренеру Едуарду Хаврову та гравцям команди, а також фанам, які реально заряджали футболістів і качали стадіон», – коментує Ігор Гундич.
Сьогоднішній матч став першою перемогою футбольного клубу «Полісся».
Відео з гри дивіться завтра на нашому сайті.