ФК «Полісся» зіграє перший офіційний матч аматорського чемпіонату в Житомирі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/12546.jpg)
04 Квітня 2017 • 07:46
Кіл-сть переглядів: 406
Вже в цю суботу, 8 квітня, відроджений ФК «Полісся» стартує в ІІ колі аматорського чемпіонату України з футболу. Свій перший офіційний матч під новою назвою команда зіграє в Житомирі. На стадіоні “Колос” Житомирського агротехнічного коледжу “Полісся” прийматиме одного з лідерів групи – ФК «Таврія-Скіф» (Роздол, Запорізька обл.).
Початок матчу – о 15.00.
Запрошуємо всіх прийти і підтримати команду!
Чемпіонат України серед аматорів, 12 тур
Житомир, стадіон “Колос”
ФК “Полісся” (Житомир) – “Таврія-Скіф” (Роздол, Запорізька обл.)
Вхід на стадіон – за квитками, які можна буде придбати в день матчу.
Минулого року на старті сезону тоді ще МФК “Житомир” в гостях поступився “скіфам” 0:2. Тепер у Житомирі у наших футболістів є всі шанси взяти реванш. Команда серйозно готувалася до весняної частини сезону, посилилася новими гравцями. І налаштована лише на перемогу. До того ж, це буде перший офіційний матч як ФК “Полісся”, що теж має додати мотивації гравцям. У будь-якому випадку на глядачів чекає безкомпромісна боротьба.