Геннадій Зубко візьме участь у відкритті пам’ятника Героям Небесної Сотні у Житомирі
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/pamiatnyk-1024x576.jpg)
22 Серпня 2017 • 14:56
Кіл-сть переглядів: 396
Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко візьме участь у відкритті пам’ятника Героям Небесної Сотні у Житомирі.
Відкриття відбудеться сьогодні, 23 серпня, на майдані С.П. Корольова у рамках відзначення державних свят України – Дня Державного Прапора та Дня незалежності.
Запрошуємо житомирян та гостей міста відкрити пам’ятник разом. Закликаємо прийти у національному одязі – вишиванці, та з державною символікою – синьо-жовтими прапорами та іншими елементами.
Пам’ятник Героїв Небесної Сотні – композиція, яка складається із скульптури та триптиху, а вночі підсвічуватиметься.
Також сьогодні о 9.00 ранку на майдані ім. С.П. Корольова відбудеться урочисте підняття державного прапора України. 24 серпня на житомирян чекає святкова програма «Україна. Народжені вільними» у різних локаціях міста впродовж дня. Детальніше про план заходів читайте ТУТ.