Геннадій Зубко: Вибори в об’єднаних територіальних громадах проходять спокійно
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_12/1434715981.jpg)
11 Грудня 2016 • 15:19
Кіл-сть переглядів: 634
«Після 25 жовтня 2015 року, це другі наймасштабніші вибори в Україні, які сьогодні відбуваються у 41 ОТГ, 13 областях країни. Виборчий процес проходить спокійно і потрібно подякувати людям, які ініціювали об’єднання, і сьогодні, приходячи на виборчі дільниці змінюють систему управління в державі», – прокоментував хід виборів в об’єднаних територіальних громадах Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.
Він зазначив, що змінюючи систему управління в країні, громади зможуть самостійно приймати рішення, створювати виконкоми і, виставляючи пріоритети, розвивати свої громади. «Це головний здобуток цих виборів. Сьогодні 42 політичні партії з 400 долучилися до виборчого процесу і навіть ті, хто критикував процес децентралізації, активно агітують. Після 18 грудня в Україні буде 25% громад, які об’єдналися», – зазначив Геннадій Зубко.
На наступних виборах 18 грудня очікується явка у 1,8 мільйона виборців. Вибори пройдуть у 143 ОТГ, 22 областях України.