Голова ОДА дав доручення перевести на посилений режим роботи служби ЖКГ та енергетичного комплексу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/golova_oda/19224.jpg)
12 Листопада 2016 • 09:33
Кіл-сть переглядів: 627
Перевести на посилений режим роботи служби житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу, соціальних закладів, – таке доручення дав голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич керівникам районів за підсумками селекторної наради щодо ускладнення погодних умов 13-14 листопада.
Райони та міста обласного значення Житомирщини мають вжити заходів для повноцінного функціонування дорожнього руху, забезпечити цілодобове чергування та роботу спеціальних машин, а також за потреби обробляти проїжджу частину спеціальними посипальними матеріалами.
У разі виникнення аварiйноï ситуації на території області просимо iнформувати за тел.: (0412) 47-47-12.