Голова ОДА відповів на актуальні питання
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2015_10/2311.jpg)
15 Жовтня 2015 • 11:52
Кіл-сть переглядів: 705
Сьогодні на 34 сесії обласної ради піднімалося питання про закупівлю шкільних автобусів. Голова облдержадміністрації Сергій Машковський під час перерви прокоментував ситуацію із забезпеченням Житомирщини транспортом для підвозу школярів: «В області зараз планується закупити 20 шкільних автобусів за рахунок коштів Фонду регіонального розвитку зі співфінансуванням місцевими бюджетами. За цією програмою передбачено, що 90 % коштів надає Фонд регіонального розвитку, проте має бути 10 % коштів місцевих бюджетів. Відкриття тендерних торгів відбудеться 25 листопада. Сподіваюся, що у грудні ці автобуси будуть передані на райони. На сьогодні область потребує 61 автобус, з яких 20 буде закуплено у цьому році».
Також Сергій Машковський розповів, що на сьогодні область знаходиться на 1 місці в Україні за призначенням житлових субсидій. На Житомирщині отримують субсидію вже 160786 домогосподарств, що складає 118,2% до показника 147 тис. домогосподарств, яким мала бути призначена субсидія до 30 жовтня. «Ми не зупиняємось на осягненому та активно продовжуємо роботу. Наша мета – охопити максимальну кількість людей, які потребують житлову субсидію».
Голова адміністрації також повідомив, що весь процес підготовки до виборів 25 жовтня тримається на контролі: «На сьогодні постає завдання забезпечити організацію, матеріально-технічне забезпечення усіх дільниць, а головним завданням є проведення чесних і прозорих виборів».