Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

#Готуймося: Мінрегіон розпочав комунікаційну кампанію з підготовки до опалювального сезону

27 Вересня 2022 • 08:27

Кіл-сть переглядів: 383

Як зазначив Премʼєр-міністр Денис Шмигаль, цей опалювальний сезон без перебільшення стане найскладнішим в історії незалежної України. Головний ризик — це терористичні акти росії проти критичної інфраструктури. Тож маємо всі разом готуватися до можливої атаки у будь-якому куточку України. Антикризові плани будуть передбачати всі можливі сценарії.

 

Влада готується до надзвичайних ситуацій єдиною командою. Міська влада спільно з усіма компетентними службами також розробляє сценарії роботи за умови пошкодження або руйнування енергетичної інфраструктури. Але кожен громадянин має теж підготувати свою домівку як до зими, так і надзвичайних ситуацій.

 

Так, із метою підвищення обізнаності громадян щодо побутової термомодернізації Міністерство розвитку громад та територій України розпочало комунікаційну кампанію «Готуймося!» та розробило інформаційно-графічні матеріали.

 

Важливо, щоб до розповсюдження інформаційних матеріалів долучилися органи місцевого самоврядування шляхом розміщення на всіх доступних ресурсах, зокрема із залученням комунальних підприємств у сфері ЖКГ, ОСББ, Центрів надання адміністративних послуг, транспортних підприємств та компаній, засобів масової інформації тощо.

 

Завантажити пакет інформаційно-графічних матеріалів можна за посиланням:

https://drive.google.com/drive/folders/11dhv_JoA5No9AxCx5PTXMTatCTiRm0AH

 

Тематичну ІНФОГРАФІКУ дивіться нижче.

 

 

Версія для друку