Громади Житомирщини мають створювати прибуткові проекти
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_02/DSC_0117.jpg)
28 Лютого 2017 • 13:32
Кіл-сть переглядів: 615
Об’єднані територіальні громади область мають навчитися створювати прибуткові проекти, які приноситимуть дохід у власні бюджети громад.
Про це повідомив директор Житомирського міського центру самоврядування Василь Невмержицький у коментарі журналістам під час семінару-практикуму «Проекти регіонального розвитку фінансування з Державного фонду регіонального розвитку у 2017 році. Просторове планування».
«Громада має йти по напрямку свого розвитку. Має вміти розроблювати проекти, які в майбутньому приноситимуть кошти у власний бюджет. Успішні проекти. Тому представники громад і приїхали дізнатися, як цього досягти. У 2017 році громадам Житомирщини передбачено майже 135 млн грн з ДФРР», – сказав Василь Невмержицький.
Також він додав, що перевага надається не «латанню дірок чи заміні вікон, а розвитковим проектам, які з часом будуть приносити прибутки громадам».
Нагадаємо, що в області розпочато конкурсний відбір інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку в Житомирській області у 2017 році.
Довідково: У 2016 році за 109,6 млн грн коштів ДФРР в Житомирській області реалізовувався 41 проект. На 2017 рік для реалізації інвестиційних об’єктів область отримала 134,9 млн грн ДФРР.