Громади Житомирщини мають затвердити Стратегічний план розвитку
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_03/DSC_0224.jpg)
02 Березня 2017 • 14:32
Кіл-сть переглядів: 943
Стратегічний план сталого розвитку об’єднаних територіальних громад має бути прийнятий та затверджений в кожній громаді.
Про це говорили сьогодні, 2 березня, під час тренінгу для представників ОТГ Житомирської області «Стратегічне планування сталого розвитку ОТГ».
«Стратегічний план сталого розвитку – це документ, який має зазначати що має відбутися і за який період. Також ви маєте знати, як можна вплинути на те, аби скорегувати цей шлях у разі виникнення тих чи інших проблем», – сказав директор департаменту економічного розвитку, торгівлі та міжнародного співробітництва облдержадміністрації Олексій Шатило.
Також він додав, що семінар проводиться саме для того, щоб громади мали змогу отримати відповіді на усі запитання, у процесі підготовки Стратегічних планів.
Нагадаємо, що 28 лютого громади області вчилися, як оформити інвестиційний проект для участі у конкурсі ДФРР.
Довідково. Семінар «Стратегічне планування сталого розвитку ОТГ» проводиться за підтримки проекту U-LEAD з Європою та Житомирського центру розвитку місцевого самоврядування.
Триватиме семінар два дні. Перший день теоретичний, другий – практичний.