Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Гроші для багатодітної родини

30 Квітня 2015 • 12:07

Кіл-сть переглядів: 686

У Житомирі 29 квітня вперше відбувся Бал благодійників. Цей захід об’єднав небайдужих і щирих людей, які приїхали з різних куточків України задля спільної мети – зібрати кошти на житло для багатодітної сім’ї. Родина Хачатрян проживає в Житомирі і майже 20 років займається благодійністю. Батьки та їх шестеро неповнолітніх дітей знімають однокімнатну квартиру, але це не перешкоджає їм допомагати іншим людям.  

 

Благодійний бал організували міська дитяча громадська організація «Все робимо самі», Благодійний фонд «Сім’Я», Благодійний фонд «Зігрій любов’ю дитину», відділ соціального служіння Житомирської єпархії Української Православної Церкви Київського Патріархату та Асоціація благодійників України.

 

Серед поважних гостей, які долучилися до благодійної акції – Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет, заступник голови облдержадміністрації Ярослав Лагута, заступник Житомирського міського голови Олександр Бочковський, відомі артисти та громадські діячі.

 

Ярослав Лагута переказав гостям заходу вітання від голови облдержадміністрації Сергія Машковського та наголосив: «Сподіваюся, що цей бал стане доброю традицією для нашого міста. Лише об’єднавшись, ми може робити добрі справи та допомагати людям. Бажаю всім миру та гарних намірів у житті».

 

Завдяки проведенню благодійного аукціону, благодійної лотереї та інших заходів, під час балу вдалося зібрати 20 тис. грн. для родини Хачатрян. Як розповів співорганізатор благодійного вечору Богдан Купчинський, далі естафету допомоги підтримають українські зірки, які, кошти, отримані під час виступів, також передаватимуть на потреби багатодітної сім‘ї. Ініціатори балу сподіваються, що до кінця року вони зможуть придбати житло для родини благодійників.

 

 

 

         Прес-служба облдержадміністрації

Версія для друку