Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Хто може увійти до Ради громадського контролю

18 Травня 2015 • 11:55

Кіл-сть переглядів: 1 120

15 травня Президент України Петро Порошенко підписав Указ, яким затверджено Положення про Раду громадського контролю при Національному антикорупційному бюро та Положення про порядок формування зазначеної Ради.

 

Згідно з Положенням, діяльність Ради громадського контролю направлена на забезпечення прозорості та цивільного контролю за діяльністю Національного антикорупційного бюро. Її завданнями є розгляд інформації про діяльність, виконання планів і завдань НАБУ; делегування своїх представників до складу Дисциплінарної комісії Бюро та до комісій, які проводять конкурс на зайняття вакантних посад у НАБУ; сприяння громадському обговоренню проектів законодавчих та підзаконних нормативно-правових актів щодо діяльності бюро та висловлення позиції щодо фактів порушень законів, прав і свобод людини і громадянина працівниками НАБУ.

 

Рада громадського контролю формується на засадах відкритого та прозорого конкурсу у складі 15 осіб. Конкурс з формування її складу проводиться шляхом рейтингового Інтернет-голосування громадян, які проживають на території України.

 

Кандидатури для участі в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю подаються громадськими об’єднаннями, статутна діяльність яких пов’язана із запобіганням та протидією корупції.

 

Громадське об’єднання може подати для участі в конкурсі не більше трьох кандидатур.

 

Для участі в конкурсі з формування складу Ради громадського контролю, до 09.00 23 травня 2015 року, відповідні громадські об’єднання подають шляхом надсилання на електронну пошту: rada@nabu.gov.ua:

 

1) рішення керівного органу про висування кандидатур для участі в конкурсі;

 

2) копію статуту громадського об’єднання;                    

 

3) копію свідоцтва про реєстрацію громадського об’єднання;

 

4) заяву кандидата про участь у конкурсі з повідомленням про відсутність визначених Законом України «Про Національне антикорупційне бюро України» обмежень щодо входження до складу Ради громадського контролю;

 

5) копію документа, що посвідчує особу кандидата;

 

6) автобіографію кандидата, що містить: прізвище, ім’я та по батькові (за наявності), число, місяць, рік і місце народження, громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), членство у політичних партіях, у тому числі в минулому, відомості про наявність чи відсутність судимості;

 

7) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за рік, що передує року, в якому було оприлюднено оголошення про конкурс, за формою, що визначена Законом України «Про запобігання корупції», що заповнена кандидатом власноруч;

 

8) мотиваційний лист кандидата, в якому викладаються мотиви бути обраним до складу Ради громадського контролю;

 

9) відомості про контактний номер телефону та адресу електронної пошти кандидата;

 

10) письмову згоду на обробку персональних даних, а також на  оприлюднення копій документів, зазначених у підпунктах 4, 6, 7, 8 цього пункту.

 

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть громадська організація і кандидат до Ради громадського контролю.

 

Рейтингове Інтернет-голосування проводиться протягом дванадцяти годин через веб-сайт Національного антикорупційного бюро України (http://www.nabu.gov.ua) з 07.00 26 травня 2015 року до 19.00 26 травня 2015 року.

Версія для друку