Ігор Гундич про iнiцiативу «Вiдкрита ОДА»: треба ламати стереотипи
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/DSC_0332.jpg)
02 Листопада 2016 • 16:28
Кіл-сть переглядів: 507
На прес-конференції голови Житомирської облдержадміністрації Ігоря Гундича, яка пройшла сьогодні, 2 листопада, він розповів про Ініціативу «Відкрита ОДА» – це комплекс заходів для посилення публічності в діяльності органу влади.
Ігор Гундич підписав доручення про відкритість облдержадміністрації.
У документi наголошується на оперативному і невідкладному наданні коментарів і відповідей на запити та систематичне проведення брифінгів і прес-конференцій.
Для зручності роботи журналістiв та для громадськостi відсьогодні встановлена вільна зона Wi-Fi, яка працюватиме першому поверсі та на майдані С. П. Корольова.
Також Ігор Гундич сказав, що хоче ламати стереотипи про державних службовців. «Таке враження, що державна служба – це краватка і білі комірці. Чесно вам скажу – дуже не люблю носити краваток. Тепер у нас в адміністрації будуть так звані «вільні п’ятниці». Якщо немає ніяких офіційних заходів, то можна приходити у джинсах в стилі casual», – наголосив Ігор Гундич.