Ігор Гундич про здорову атмосферу та анкетування працівників ОДА
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2016_11/DSC_0776.jpg)
29 Листопада 2016 • 11:33
Кіл-сть переглядів: 916
Анкетування працівників апарату, а потім і структурних підрозділів облдержадміністрації ввів голова ОДА Ігор Гундич.
Про це він повідомив сьогодні, 29 листопада, під час щовівторкової апаратної наради з керівниками підрозділів адміністрації, яка проводиться до початку робочого дня.
«Для мене важливо, щоб у колективі облдержадміністрації була здорова атмосфера, щоб кожен розумів, чим займається і усвідомлював свою відповідальність. Зараз в ОДА працює HR-спеціаліст, який вивчає і готує пропозиції щодо усунення дублювання функцій, ефективної роботи і змін до структури. Заповнення анонімних анкет є одним із елементів для оцінки ситуації в облдержадміністрації», – повідомив Ігор Гундич.
Анкетування працівників апарату ОДА триватиме упродовж двох днів.
Нагадаємо, під час першої прес-конференції Ігор Гундич заявив, що зміни у структурі облдержадміністрації потрібні. «Потрібно підібрати колектив та ту команду, яка «буде гребти землю під ногами» і виконувати пріоритетні завдання. А для цього потрібно в першу чергу відповідально і патріотично ставитись до своїх обов’язків», – сказав тоді голова ОДА.