Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Керівництво Житомирської ОВА долучилося до селекторної наради Мінреінтеграції

10 Серпня 2022 • 17:14

Кіл-сть переглядів: 147

Сьогодні, 10 серпня, Міністерством з питань реiнтеграцiï тимчасово окупованих територій України проведено селекторну нараду з обласними військовими адміністраціями.

 

Від Житомирської ОВА до наради долучилися заступники начальника обласної військової адміністрації Юрій Денисовець та Віктор Градівський, директорка Департаменту освіти і науки ОВА Наталія Осипович та представники інших структурних підрозділів ОВА.

 

Так, учасники обговорили ряд важливих питань, зокрема про:

 

стан затвердження планів переселення;

 

готовність закладів освіти до функціонування в режимі офлайн із початку навчального року;

 

можливість розміщення в закладах освіти, які функціонуватимуть у режимі онлайн ВПО та евакуйованих осіб (зокрема потенційна кількість наявних місць для розміщення та потенційна кількість місць, які можна додатково розгорнути);

 

потреби регіонів щодо облаштування закладів освіти, в яких розміщуватимуться ВПО та евакуйовані особи.

 

Заступник начальника Житомирської ОВА Юрій Денисовець повідомив, що нині в усіх 66 територіальних громадах області триває робота комісій з обстеження закладів освіти, до яких залучені усі відповідальні сторони за підготовку до нового навчального року: представники місцевих органів управління освітою, фахівці місцевих підрозділів ДСНС, Нацполіції, фахівці із питань цивільного захисту.

 

За інформацією Департаменту освіти і науки ОВА, станом на 09 серпня мережа закладів освіти Житомирської області налічує 1292 заклади, у тому числі: 554 заклади загальної середньої освіти, 629 закладів дошкільної освіти, 18 закладів професійної (професійно-технічної) освіти, 29 закладів вищої та фахової передвищої освіти, 62 заклади позашкільної освіти.

 

З 554 закладів загальної середньої освіти області 417 (75,3%) мають укриття різного типу.

 

Також за дорученням Мінреінтеграції керівником обласного координаційного штабу затверджено план переселення 176 внутрішньо переміщених осіб, які проживають у закладах освіти, де облаштовані місця компактного поселення, та знаходяться пiд загрозою виселення з причин відновлення їх діяльності до альтернативних місць проживання.

 

Нагадаєамо, що Житомирщина готується приймати переселенців із Донеччини.

 

Довідково. За інформацією Департаменту соціального захисту населення Житомирської ОВА, станом на 09.08.2022 в області фактично проживають 75582 внутрішньо переміщених осіб, із них 8270 осіб із Донецької, 3347 – з Луганської областей.

 

З початку серпня кількість внутрішньо переміщених осіб, якi перебувають на обліку, збільшилася на 600 осіб, у тому числi з ДонецькоЇ області на 135 осіб.

 

 

Версія для друку