Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Керівництво Житомирської ОВА взяло участь у Першій міжрегіональній Координаційній зустрічі Управління ООН з координації гуманітарних справ

22 Лютого 2024 • 12:06

Кіл-сть переглядів: 182

Сьогодні на Хмельниччині відбулася Координаційна зустріч Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) з гуманітарними партнерами, які працюють у Хмельницькій, Вінницькій та Житомирській областях. Від Житомирщини участь в роботі взяв заступник начальника Житомирської ОВА, керівник Регіонального офісу міжнародного співробітництва Віктор Градівський, представники профільних підрозділів ОВА, представники Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine), керівники Агенцій регіонального розвитку та представники благодійних, міжнародних організацій.

 

Зазначимо, що в Україні щоквартально відбуваються подібні заходи у кожній області, але чергова зустріч є унікальною, адже вона стала першою міжрегіональною, за участю 3-х областей одночасно.

 

Детально про усі напрацювання в гуманітарній сфері та плани на 2024 рік розповів заступник начальника ОВА Володимир Юр’єв. Як зазначив він, в Хмельницькій області 74 247 українців вимушені жити у статусі «внутрішньо переміщених осіб».

 

Також із своїми напрацюваннями та планами виступили представники Вінницької та Житомирської областей, які задекларували наміри про подальшу міжрегіональну підтримку та взаємодопомогу.

 

Підсумовуючи, представники Управління ООН з координації гуманітарних справ (OCHA Ukraine) розповіли учасникам конференції про оновлення в сфері реалізації гуманітарної політики, поділилися цінним досвідом щодо забезпечення прав та можливостей громадян, а також доповіли про оновлення від кластерів системи координації гуманітарної діяльності ООН. Поряд з тим, було заслухано про потреби областей у допомозі та можливості партнерів, нові ініціативи та завдання. За результатами засідання, подану інформацію буде опрацьовано та використано в подальшій діяльності обласних військових адміністрацій.

 

Версія для друку