Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Комісія при Мінрегіоні погодила проєкти всіх областей, які будуть реалізовуватися за рахунок ДФРР у 2021 році

06 Березня 2021 • 14:00

Кіл-сть переглядів: 263

Під головуванням Олексія Чернишова, Міністра розвитку громад та територій, 04 березня відбулося друге засідання Комісії з відбору проєктів, що можуть реалізовуватися коштом Державного фонду регіонального розвитку у 2021 році.

 

У засіданні взяли участь народні депутати України – представники Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, що представляють 6 парламентських фракцій і депутатських груп, які є членами Комісії. Також на засіданні Комісії були присутні представники регіонів, зокрема голови та заступники голів обласних державних адміністрацій.

 

Міністр розвитку громад та територій Олексій Чернишов зазначив:

«Мінрегіон максимально ефективно виконує надважливу програму реалізації проектів коштом Державного фонду регіонального розвитку. Адже це наша головна мета. Немає жодних затримок з боку Міністерства. Переходимо до наступного етапу – реалізації відібраних проектів».

18 лютого 2021 року відбулося перше засідання ДФРР. Було затверджено проєкти 19 областей та м. Київ. 04 березня 2021 року Комісія затвердила решту проєктів регіонів (Львівська, Житомирська, Хмельницька, Черкаська та Одеська області, а також окремі проєкти на повний обсяг фінансування по Дніпропетровській, Чернігівській та Тернопільській областях). Усі регіони мають сформовані та затверджені комплексні проєкти, що передбачають будівництво та реконструкцію важливої соціальної інфраструктури у регіонах, щоб громадяни отримували якісні та доступні послуги, а також економічний розвиток регіонів.

 

Рекомендовано включити до проєкту розпорядження Кабінету Міністрів України щодо фінансування у 2021 році за рахунок Державного фонду регіонального розвитку 221 проєкт з обсягом фінансування 3365,7 млн гривень. На другому засіданні розглянуто та рекомендовано для включення до проєкту розпорядження Уряду ще 60 проєктів з обсягом фінансування 884 млн гривень.

 

Отже, за результатами двох комісії буде розподілено 4249,7 млн гривень Державного фонду регіонального розвитку для фінансування майже трьох сотень проєктів. Комісія погодила всі проєкти регіонального розвитку, до яких не було зауважень, та рекомендувала включити їх до проєкту розпорядження КМУ щодо затвердження проєктів, що фінансуватимуться у 2021 році коштом ДФРР.

 

Законом України «Про Державний бюджет України на 2021 рік» Мінрегіону передбачено видатки Державного фонду регіонального розвитку в обсязі 4,5 млрд гривень. Відповідно до вимог Порядку використання коштів ДФРР всі проєкти, що фінансуються коштом цієї програми, відбираються регіонами на конкурсних засадах та формуються відповідно до рейтингових списків у межах технічних завдань, відповідно до яких проводили конкурс.

 

Версія для друку