Комісія з питань бюджету та комунальної власності розглянула більше 70 питань. ФОТО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_04/DSC_0563.jpg)
03 Квітня 2017 • 12:46
Кіл-сть переглядів: 527
Під час засідання постійної комісії з питань бюджету і комунальної власності сьогодні, 3 квітня, депутати розглянули більше 70 питань.
Зокрема, комісія підтримала внесення змін до перспективного плану формування територій громад Житомирської області, відповідно до яких на Житомирщині планується створити ще 4 об’єднані територіальні громади.
Також депутати одноголосно проголосували за Програму розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних із будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг в Житомирській області на 2017 рік, на які необхідно виділити 6,6 млн грн з обласного бюджету.
Підтримала комісія і розподіл 4,7 млн грн на розвиток агропромислового комплексу Житомирської області за 6 напрямками.
Крім того, депутати схвально відгукнулися на ініціативу голови ОДА Ігоря Гундича щодо надання компенсації жителям області по кредитам на обладнання і матеріали, спрямовані на використання альтернативних джерел енергії, та приватні сонячні електростанції.
Нагадаємо, чергова сесія обласної ради відбудеться 6 квітня 2017 року.