Координаційна рада визначить переможців, які отримають грант від Житомирської ОДА
29 Серпня 2017 • 14:25
Кіл-сть переглядів: 595
Координаційна рада з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при облдержадміністрації визначить переможців, які отримають грант від Житомирської облдержадміністрації для реалізації їхніх проектів.
Презентація 23 проектів та публічний захист відбудеться завтра, 30 серпня, у прес-центрі Житомирської ОДА.
Після публічного захисту Координаційна рада визначить переможців.
Загальна вартість реалізації цих 23 проектів складає майже 1 млн 834 тис. грн. Загалом на розгляд членів координаційної ради надійшло 58 проектів на суму близько 5,5 млн грн.
Детально ознайомитись із проектом та його кошторисною вартістю можна ТУТ. У кошторисах проектів можливі зміни відповідно до вимог та критеріїв Порядку проведення конкурсу з визначення проектів (ініціатив) ІГС для реалізації яких надається фінансова підтримка.
Запрошуємо завтра, 30 серпня, о 10.00 год. долучитися до публічного обговорення проектів.
Координаційна рада з питань сприяння у розвитку громадянського суспільства при ОДА під час другого засідання визначила перелік із 23 організацій, які будуть публічно захищати проекти для отримання гранту з обласного бюджету.