Легкоатлет Дмитро Нікітін отримав срібло на чемпіонаті Європи U20
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_07/Grosset_Logo.jpg)
25 Липня 2017 • 07:11
Кіл-сть переглядів: 292
Бердичівлянин Дмитро Нікітін отримав срібну медаль чемпіонату Європи U20 з легкої атлетики, який проходив з 20 по 24 липня 2017 року м. Гроссето (Італія).
Про це інформує управління сім’ї, молоді та спорту Житомирської облдержадміністрації.
«Дмитро Нікітін приїхав у Гроссето з особистим рекордом 2,18 м. Дмитро виграв срібну медаль чемпіонату Європи U20 зі стрибків у висоту з особистим рекордом 2,28 м, поліпшивши особистий рекорд відразу на 10 см. Перемогу здобув білорус Максим Недосеков з рекордом 2,33 м», – йдеться у повідомленні.
Тренер спортсмена ОШВСМ – Ігор Лонський.
Нагадаємо, що Дмитро Нікітін у 2016 році отримував стипендію голови ОДА.
Довідково: Загалом у Гроссето українці виграли шість медалей і посіли третє місце у медальній таблиці.