Лука Нетяга виборов золоту медаль на відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2023/12/408251934_2641294256029720_6987635186800311856_n.jpg)
04 Грудня 2023 • 15:02
Кіл-сть переглядів: 281
Житель Житомирщини Лука Нетяга виборов золоту медаль на відкритому чемпіонаті України з дзюдо серед спортсменів з вадами слуху, який відбувся у Тернополі. Спортсмен здобув перемогу у ваговій категорії до 90 кг.
Загалом участь у чемпіонаті взяли 44 спортсмени із 10 областей України. Вік спортсменів — від 15 до 59 років. До організації чемпіонату долучилися представники центру з фізичної культури і спорту людей з інвалідністю “Інваспорт” та Західноукраїнського національного університету.
Вітаємо Луку та його тренера Володимира Нетягу з чудовим результатом!