Понад 500 книг передали до бібліотечного фонду Житомирського геріатричного пансіонату
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2018_07/IMG_20180709_115516.jpg)
09 Липня 2018 • 10:58
Кіл-сть переглядів: 225
Обласні дитяча та юнацька бібліотеки передали понад 500 екземплярів художньої літератури та більше 350 журналів для поповнення й оновлення біблітечного фонду Житомирського геріатричного пансіонату.
Збір літератури, яку передали сьогодні, 9 липня, ініціювали працівники управління культури та туризму ОДА.
За словами працівника геріатричного пансіонату Руслани Проценко, книги та журнали стануть корисним поповненням і гарним оновленням бібліотечного фонду. Понад 500 екземплярів художньої, історичної, пригодницької та енциклопедичної літератури, а також більше 350 журналів отримають для використання підопічні пансіонату.
За інформацією управління, протягом місяця небайдужі жителі м. Житомира приносили до бібліотек різні книги для підопічних Житомирського геріатричного пансіонату. Обласні бібліотеки – дитяча та юнацька – також долучились до акції та відібрали книги зі своїх фондів.
Участь у передачі книг взяв заступник начальника управління соціального захисту населення департаменту праці, соціальної та сімейної політики Анатолій Д’яченко.