Людмила Зубко: на музичному таборі у Житомирі дітей навчають бути командою зірок, а не зіркою в команді. ВІДЕО
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_08/abd3c82bfae99a2093ad709b62c2d63a.jpg)
31 Серпня 2017 • 14:59
Кіл-сть переглядів: 444
Вже 4 дні у Житомирі 185 дітей навчаються співати різними мовами та грати на музичних інструментах у денному таборі «Music Camp International».
Там дітей навчаються не тільки музики, а і командної роботи.
Про це розповідає організатор табору Людмила Зубко.
«Це зовсім інше сприйняття світу, це зовсім інший позитив. Діти співають чотирма мовами, вони відкривають для себе музичні інструменти, яких і вимовити не можуть», – зазначає Людмила Зубко.
За її словами, у дітей є лише одне дуже сурове правило – не розмовляти по телефону і не сидіти у гаджетах. Вони приходять, здають телефони у коробку і тоді займаються.
«Коли діти прийшли першого дня, вони були налякані, а за півтори години під час обіду вже разом співали. Діти не конкурують, вони допомагають один одному, переживають. У цій історії дуже важливо бути одною командою. Не бути зіркою в команді, а бути командою зірок. Коли ми все міняємо разом, ми розуміємо, що у нас одна мета, що ми маємо певну місію – змінити наше місто – тоді будемо мати результат», – наголошує Людмила Зубко.
Результати своєї роботи діти покажуть усім бажаючим 2 вересня під час гала-концерту, який відбудеться о 16.00 у музично-драматичному театрі імені І.Кочерги.