Людмила Зубко про музичний табір: Саме завдяки таким проектам ми можемо змінити суспільство
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_09/DSC_0940.jpg)
04 Вересня 2017 • 11:54
Кіл-сть переглядів: 496
Гала-концертом у Житомирі завершився музичний табір «Music Camp International». За п’ять днів майже 200 дітей, серед яких були діти з інвалідністю, зробили неймовірну роботу.
«Саме завдяки таким проектам ми можемо змінити суспільство. Людина щаслива, коли вона не просить щось у Бога, а дякує – тому я дякую Богу, що цей проект відбувся», – сказала організатор табору Людмила Зубко.
Засновник та президент програми «Music Camp International» – диригент, викладач Констанція Фортунате пишається цьогорічними учасниками табору: «Я вважаю, що діти надзвичайні, я так ними пишаюся! Це наш привілей працювати з ними. Кожного дня педагоги аплодували дітям за їхню роботу».
Також вона розповіла про методику навчання: «Система навчання має бути про дітей, а не про вчителів, щоб дитина була в центрі. І тільки при цих умовах вони можуть бути успішні. Є багато нюансів, але найголовніше – віра в те, що в кожній дитині є талант. Це не питання про можливості дитини, це питання про можливості вчителя – чи може вчитель докопатися та витягнути цей талант назовні».
Нагадаємо, що гала-концерт проекту «Music Camp International» у Житомирі відвідала Марина Порошенко.