Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Майбутнє поруч з нами! – Віталій Бунечко про мобільний додаток «Дія»

06 Лютого 2020 • 16:58

Кіл-сть переглядів: 303

Державою в смартфоні цьогоріч зможуть скористатися більше 9,5 мільйонів українців. Про це говорили під час презентації мобільного додатку «Дія» та національної онлайн-платформи «Дія. Цифрова грамотність».

 

Додаток презентовано, сьогодні, 6 лютого, Міністерством цифрової трансформації України за участі Президента України Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука та Міністра внутрішніх справ України Арсена Авакова та представників органів державної влади.

 

Презентацію мобільного додатку «Дія» відвідав і голова Житомирської ОДА Віталій Бунечко.

«Велика подяка команді розробників мобільного додатку «Дія» – Міністерству цифрової трансформації. Впевнений, що із запуском в Україні «Дії» перед нами відкриваються нові можливості та досяжні перспективи. Майбутнє поруч з нами!», – зазначив голова ОДА.

Як зазначають у Мінцифри, «Дія» – це мобільний додаток, покликаний зберігати всі необхідні документи в електронному вигляді.

 

У першу чергу буде запущено електронні посвідчення водія та свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу.

«Дія. Цифрова грамотність» – це перша національна онлайн-платформа, що допоможе українцям освоїти базові цифрові навички, батькам захистити дітей від небезпеки в Інтернеті, а вчителям – робити уроки ще цікавішими за допомогою онлайн-інструментів», – йдеться у повідомленні Міністерства.

Нагадаємо, що у презентації Мобільного додатку «Дія» взяв участь Президент України Володимир Зеленський.

 

Версія для друку