Указом Президента України від 24 лютого 2022 року №68/2022 створено Житомирську обласну військову адміністрацію

Рекомендації жителям Житомирщини під час воєнного стану – у розділі “Більше. Інші рубрики”

Майже 150 заявок подали господарства Житомирщини для відшкодування вартості доїльних апаратів

15 Вересня 2017 • 08:31

Кіл-сть переглядів: 355

Жителі області продовжують подавати заявки для отримання відшкодування вартості закуплених установок індивідуального доїння. Станом на 15 вересня на розгляді обласної комісії вже перебуває 147 пакетів документів від домогосподарств Житомирщини.

 

Про це повідомляє управління агропромислового розвитку ОДА.

 

Станом на 15 вересня до обласної комісії подано 147 заявок від жителів області для отримання компенсації вартості закуплених установок індивідуального доїння. Лідером залишається Любарський район, жителі якого подали 82 заявки на відшкодування вартості доїльних апаратів з обласного бюджету. Також отримали 14 пакетів документів від господарств населення Новоград-Волинського району, 13 – від Овруцького, 12 – від Чуднівського, 9 – від Ружинського. По одній заявці подано від Житомирського, Малинського, Коростенського, Баранівського району“, – йдеться у повідомленні.

 

Оскільки програма відшкодування користується популярністю серед населення у селах та містах Житомирщини, то за підсумками 9 місяців виконання бюджету депутати під час сесії облради вирішуватимуть питання збільшення фінансування цього напрямку.

 

Всі, хто бажає отримати компенсацію з обласного бюджету на установку доїння, може подати документи триває до 5 грудня 2017 року. Господарствам відшкодують вартість придбаної установки у сумі, рівній вартості придбання, але не більше 7000 грн за одиницю. Отримати таку компенсацію господарство населення має право один раз на 5 років. З початку прийому заявок у вересні щоденно жителі області подають до 20 пакетів документів, аби отримати компенсацію з обласного бюджету.

  

Перелік необхідних документів:

 

1. Заявка.

 

2. Довідка про відкриття поточного рахунку.

 

3. Акт про передачу-продаж-закупівлю племінних тварин.

 

4. Копії племінних свідоцтв (завірений підписом та печаткою секретаріату сільської, міської рад або територіальної громади).

 

5. Платіжний документ на племінну тварину (накладна, квитанція, прибутковий касовий ордер, що підтверджує сплату).

 

6. Копія паспорта особи та документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб платників податків.

 

7. Довідка з сільської, селищної, міської рад або територіальної громади, яка засвідчує наявність трьох і більше корів і придбану у племінних заводах, племінних репродукторах племінну телицю, нетелей або корову молочного, м’ясо-молочного напрямків продуктивності.

 

8. Копії паспортів корів та ветеринарних карток до них.

 

9. Письмове зобов’язання про збереження племінних тварин протягом поточного та двох наступних років.

 

За детальною інформацію про отримання дотації звертатись до управління агропромислового розвитку ОДА за адресою: майдан ім. С.П. Корольова, 3/14, телефон: (0412) 47-47-50. 

 

Також підприємці Житомирщини можуть отримати відшкодування за вирощування льону та гречки.

 

Нагадаємо, що у липні цього року компенсацію за придбання установок вже отримали 30 жителів Житомирщини по 5,3-7,0 тис. грн на господарство. Отримали відшкодування 15 господарств у Любарському, 6 у Новоград-Волинському районах, по 3 господарства – у Бердичівському, по 2 – в Андрушівському й Радомишльському, по 1 – у Коростишівському та Олевському районах. Нещодавно голова ОДА Ігор Гундич відвідав родину Андрощуків у Любарському районі – одну з 30 родин, яка отримала кошти з обласного бюджету за установку доїння.

 

Версія для друку