Майже 6 тис. звернень розглянули в Центрі допомоги учасникам АТО при облдержадміністрації
13 Липня 2017 • 08:18
Кіл-сть переглядів: 431
В Центрі допомоги учасникам АТО при Житомирській облдержадміністрації розглянули 5899 звернень від бійців та членів їх родин за весь час його роботи.
У 2017 році до Центру надійшло 746 звернень, з яких повністю вирішено – 665, що становить 89%.
Звертаються бійці з різних причин – отримати консультативну допомогу щодо санаторно-курортного лікування, стоматологічних послуг, медичного обслуговування, матеріальної допомоги, професійної адаптації та пошуку спеціальності, працевлаштування, пенсійного забезпечення, земельних та житлових питань, юридичних послуг, а також отримати психологічну допомогу.
Крім цього, Центр учасникам АТО при облдержадміністрації неодноразово організовував екскурсії для дітей бійців. У цьому році діти учасників АТО відвідали Ботанічний сад у Києві, ознайомилися із приготуванням хліба, оглянули Монастир Кармелітів Босих та Музей історії Бердичева.
Центр допомоги учасникам АТО знаходиться за адресою: м. Житомир, майдан ім. С.П. Корольова, 1, обласна державна адміністрація, каб. 101. Контактні телефони: (0412) 47-50-06, (096) 454-61-85.