Майже 6 тисяч пацієнтів області отримали медичну допомогу щодо психічного здоров’я
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/2024/07/452632846_796641139319833_3524508083956942951_n-1024x735.jpg)
25 Липня 2024 • 16:15
Кіл-сть переглядів: 241
238 719 пацієнтів від початку 2024 року отримали медичну допомогу щодо психічного здоровʼя у сімейних лікарів, терапевтів та педіатрів, за даними ЕСОЗ на 15 липня.
На Житомирщині 5 739 пацієнтів отримали послуги в закладах з договором НСЗУ (за місцем реєстрації надавача медпослуг) за пакетом “Супровід та лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”.
У 2024 році загалом 1 053 заклади країни уклали договір з НСЗУ на пакет “Супровід та лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги”.
Знайти найближчий заклад первинної медичної допомоги, законтрактований за пакетом з допомоги щодо психічного здоровʼя на первинному рівні, можна на дашборді НСЗУ на карті місць надання послуг за договорами з деталізацією за групами послуг — вибравши потрібну область та групу послуг («51 Супровід та лікування дорослих та дітей з психічними розладами на первинному рівні медичної допомоги»).