МФК «Житомир» розгромив Олімпік в ІІ лізі чемпіонату міста з футзалу
![](https://oda.zht.gov.ua/wp-content/uploads/images/news/2017_01/IMG_2303-1024x683.jpg)
17 Січня 2017 • 09:53
Кіл-сть переглядів: 608
У суботу, 14 січня, відновилися ігри чемпіонату Житомира з футзалу. Цього дня юнацька команда МФК «Житомир» в рамках першого матчу ІІ кола чемпіонату міста з футзалу в ІІ лізі зустрілася з «Олімпіком» на майданчику СОК «Динамо». Житомиряни починали матч у якості фаворитів, але вже з перших хвилин гра не заладилася і як результат – пропущений м’яч вже на 8 хвилині. Всі спроби відігратися завершувалися невдачею.
Переломити хід поєдинку підопічним Віктора Шиманського вдалося лише на 33 хвилині, коли Давид Медведчук зумів таки зрівняти рахунок. А вже за хвилини Денис Бланк вивів «житомирян» уперед. Після цього МФК «Житомир» швидко і впевнено довершив розгром суперника.
Фінальний свисток зафіксував першу в 2017 році перемогу МФК «Житомир» з рахунком 5:1.
Наступний матч чемпіонату Житомира з футзалу очікується цими вихідними, 21-22 січня. А вже 17 січня основна команда МФК «Житомир» стартуватиме на меморіалі Макарова.